LANGUAGE

O firmie

Lokalne doświadczenie dla globalnych rozwiązań

Kyosan Europe Sp. z o.o. jest firmą córką wiodącego japońskiego producenta systemów sygnalizacyjnych, Kyosan Electric Manufacturing Co., Ltd. 

Od momentu założenia w 1917 r. Kyosan Electric Manufacturing rozwija działalność w dziedzinach takich jak „systemy sygnalizacji kolejowej”, „systemy sterowania ruchem drogowym” i „systemy konwersji mocy”, w oparciu o wartości „bezpieczeństwa” i „niezawodności”. 

W szczególności system sygnalizacji kolejowej Kyosan ma ponad 100-letnią historię i wciąż ewoluuje wraz z rozwojem kolei japońskich i technologii. Dziś technologia Kyosan jest wysoko ceniona nie tylko w Japonii, ale także na całym świecie. 

Kyosan Europe Sp. z o.o. będzie nadal dążyć do zapewnienia „Bezpieczeństwa” i „Niezawodności” w sposób przyjazny dla ludzi i środowiska, opierając się na naszej zaawansowanej technologii i wysokiej jakości. Mamy nadzieję przyczynić się do osiągnięcia bezpieczeństwa i stabilności transportu oraz linii ratunkowych dostarczając produkty Kyosan Electric Manufacturing do Polski we współpracy z lokalnymi partnerami. 

Wierzymy, że nasze rozwiązania będą przydatne dla naszych Drogich Klientów z Polski.